fbpx

Medtrum A7+ Touchcare® insuliini plaasterpump

 

A7+ TouchCare® pump on valmistatud U-100 insuliini kasutuseks. Katsed näitavad, et A7+ TouchCare® pumba kasutamiseks on ohutud järgmised insuliini analoogid: Humalog®, NovoRapid® ja Apidra®. Enne mõne teise insuliini kasutamist kontrolli insuliini sildilt, kas see on antud pumba jaoks kõlblik. Mistahes madalama või kõrgema kontsentratsiooniga insuliini kasutamise tagajärjeks võib olla tõsine tervisekahjustus või isegi surm. Pump ei ole mõeldud ühegi teise aine manustamiseks.

Komplekti kuulub: personaalne diabeedijuht (PDM), teisaldatav pump, laadija ja laadimisjuhe PDM-i jaoks. Reservuaarid ja glükoosisensor ei kuulu antud komplekti.

Süsteem on mõeldud kasutamiseks tervishoiutöötaja juhendamisel.

 

Tootekood: MED-A7-PUMP Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

A7+ Touchcare® süsteem on näidustatud kasutamiseks diabeediga inimestel (alates 2 aasta vanusest). Süsteem on mõeldud kasutamiseks ühel patsiendil ning seda peab kasutama tervishoiutöötaja juhendamisel. Insuliinipump on näidustatud pidevaks nahaaluseks insuliini manustamiseks kindlate või varieeruvate vahemikega, suhkrutõve haldamiseks insuliini vajavate isikute puhul.
Vastunäidustused
A7+ TouchCare® süsteemi ei soovitata inimestele, kes ei soovi või ei suuda:
• hoida kontakti tervishoiutöötajaga;
• kontrollida glükoositasemeid oma veres vastavalt tervishoiutöötaja
soovitustele;
• hoida end piisavalt kursis diabeediga seonduva enesehoolduse
oskustega;
• tunda ära ja reageerida märguannetele ja hoiatustele (nõutav on piisav
nägemis- ja/või kuulmisvõime).
Personaalne diabeedijuht (PDM)
Personaalne diabeedijuht (PDM) monitoorib ja juhib raadioside abil juhtmevabalt sinu insuliinipumpa ja pidevat glükoosijälgimise süsteemi, talletades pumba ja sensori viimase 90 päeva andmed. Hoia PDM alati käepärast, et saaksid vajadusel manustada booluse, muuta basaali sagedust, kontrollida oma glükoositaset jne.
Insuliinipump
Insuliinipump on väike, teisaldatav, isekleepuv kehal kantav seade, mis manustab sinu ihusse nõela kaudu täpseid ja personaliseeritud insuliiniannuseid. Insuliinipump koosneb taaskasutatavast pumbast ja ühekordselt kasutatavast reservuaariga plaastrist. Pumba taaskasutatavas põhiosas asub elektroonika ning sinna on salvestatud kõik sinu pumba seadistused.
Reservuaar
Reservuaariga plaaster vajab väljavahetamist ning seda ei tohi uuesti kasutada. Plaastrit tuleks vahetada umbes iga 2-3 päeva järel või nagu tervishoiutöötaja sind on juhendanud. Ühekordselt kasutatav 200-ühikuline reservuaar koosneb täppisjaoturist, kolvist, nõelast, sumistist ja akust (patareist) pumba jaoks.