Hulgimüük haiglatele

Pakume haiglatele meditsiinitarvikuid. Meie tootevalikus on tarvikuid diabeedi, stoomi, unehäirete, haavaravi ja hügieeni tarbeks. Valik tooteid on üleval meie online kataloogis. 

Meie esindatavad brändid haiglatele:

põiekateeter
haavaravi<br />
haararavi ja nahahooldus
biosynex<br />
haararavi ja nahahooldus
flexi-seal
ampulliavaja
showershield

Diabeet

Veresuhkur.ee ja cgm.ee on loodud diabeedi toodete ja uudiste infokanaliks inimesele või tervishoiutöötajale, kes väga lähedalt puutub kokku diabeediga:

Haiglatooted

Turustame laias valikus tooteid haiglatele. Hulgimüügiks ja hinnapakkumisteks palun võtke ühendust kontori üldnumbril 661 9855 või kirjutage infoEE@linusmedical.com.

Unehäired

Pakume obstruktiivse uneapnoe (OUA) raviks püsiva positiivrõhu süsteemi (CPAP). Ravi seisneb õhu suunamises hingamisteedesse nina- või näomaski abil.

Stoomihooldus

Turustame Balti regioonis laias valikus juhtivaid Convateci stoomihooldustoodete kaubamärke. Hulgimüük, info ja tellimine:

Apteegitooted

Turustame laias valikus tooteid apteekidele. Hulgimüügiks ja hinnapakkumisteks palun võtke ühendust kontori üldnumbril 661 9855 või kirjutage infoEE@linusmedical.com.

Haavaravi

Laias valikus haavaravitooteid Convatecilt. Haavasidemed, silikoon ja hüdrokolloidplaastrid. Kirjutame ka haavaravi kaasaegsetest põhitõdedest!