fbpx

Hulgimüük haiglatele

Pakume haiglatele meditsiinitarvikuid. Meie tootevalikus on tarvikuid diabeedi, stoomi, unehäirete, haavaravi ja hügieeni tarbeks. Valik tooteid on üleval meie veebikataloogis.

 

Haavaplaastrid, hüdrokolloidplaastrid, haavageelid, haavaravisüsteem Avelle, haava kaitsekile, Sefam uneaparaadid, Bicakcilar ja GentleCath kateetrid, aspiratsioonikateetrid, uriinikotid ja hapnikuvoolik, termomeetrid, vererõhuaparaadid, stoomikotid, stoomihooldusvahendid, lõhnaneutraliseerijad ja lisatarvikud.

Meie esindatavad brändid haiglatele:

põiekateeter
haavaravi<br />
showershield
haararavi ja nahahooldus
biosynex<br />
Bicakcilar
haararavi ja nahahooldus
flexi-seal
ampulliavaja

Diabeet

Veresuhkur.ee ja cgm.ee on loodud diabeedi toodete ja uudiste infokanaliks inimesele või tervishoiutöötajale, kes väga lähedalt puutub kokku diabeediga:

Haiglatooted

Turustame laias valikus tooteid haiglatele. Hulgimüügiks ja hinnapakkumisteks palun võtke ühendust kontori üldnumbril 661 9855 või kirjutage infoEE@linusmedical.com.

Unehäired

Pakume obstruktiivse uneapnoe (OUA) raviks püsiva positiivrõhu süsteemi (CPAP). Ravi seisneb õhu suunamises hingamisteedesse nina- või näomaski abil.

Stoomihooldus

Turustame Balti regioonis laias valikus juhtivaid Convateci stoomihooldustoodete kaubamärke. Hulgimüük, info ja tellimine:

Apteegitooted

Turustame laias valikus tooteid apteekidele. Hulgimüügiks ja hinnapakkumisteks palun võtke ühendust kontori üldnumbril 661 9855 või kirjutage infoEE@linusmedical.com.

Haavaravi

Laias valikus haavaravitooteid Convatecilt. Haavasidemed, silikoon ja hüdrokolloidplaastrid. Kirjutame ka haavaravi kaasaegsetest põhitõdedest!

Nüüd saadaval ka Bicakcilar

Aspiratsioonikateetrid Vacon metric ja IdealTip
Yankauer aspiratsiooni komplekt
Nelaton kateetrid naistele ja meestele
Uriinikotid
Hapnikuvoolikud