fbpx

Sooviksime Ukraina diabeedipatsientidele, kellel on kehtiv retsept, pakkuda abi diabeeditoodete soetamisel.

Kõik vajalikud vahendid veresuhkru jälgimiseks (glükomeeter, testribad, lantsetid, insuliininõelad) maksaks retseptide olemasolul kokku (erinevad tooted ja kogused vastavalt retseptidele) vaid 1.00 EUR ja hilisemad tellimused testribad ja lantsetid 1 karp 1.00 EUR ning insuliininõelad kogu tellimus kokku 1.00 EUR.

anu ool

Anu Ool – Linus Medicali diabeeditoodete spetsialist

Tavahinnaga oleks retseptiga 1 karp testribasid (50tk karbis)  1,70-5,82 EUR (olenevalt müügikohast), lantsetid (200tk karbis) 1,00-3,20 EUR (olenevalt müügikohast).

Tallinnas saab kauba kätte Foorumi Ärikeskusest (Narva mnt. 5, 3.korrus). Saatmine üle Eesti pakiautomaati (kõikide tarvikute pooleaastase koguse tellimisel) transporditasuga 2 EUR. 

sooduspakkumineMe räägime justkui väikestest summadest, aga diabeedipatsiendi jaoks on kuluvate tarvikute kogused suured ja poolaasta/aasta lõikes räägime suurest rahaliselt kokkuhoiust.

Ühtlasi saaksime pakkuda soodsamalt Medtrumi  CGM-süsteemi ehk glükoosisensoreid ja saatjat pidevaks glükoosinäidu jälgimiseks ning Medtrum insuliini plaasterpumbasüsteeme. Medtrum ühildib nii iOS kui ka Androidi mobiiltelefonidega.  

Võimalus on otse ja soodsamalt soetada ka stoomihooldus-, haavaravi-, unehäirete- ja meie esinduses olevaid apteegitooteid.

Glükomeetreid saame tuua eelnevalt Teie juurde või saab need kaasa ülejäänud toodete tellimusega.

Lisainfo saamiseks võtke julgelt ühendust!

Samuti suur tunnustus kõigile perearstidele ja pereõdedele, et teete oma tööd südamega ja hingega!

Diabeedipatsientidele pakume:

  • Glükomeetreid (Medismart/Sapphire/Autosense)
  • Glükomeetri testribasid (Medismart/Sapphire/Autosense)
  • Lantsette (Medismart, Nanolet)
  • Insuliininõelu (FeelFine 4mm, 5mm, 6mm, 8mm)
  • Medtrumi CGM-süsteemi ehk glükoosisensoreid
  • Medtrum insuliini plaasterpumbasüsteeme
  • Nahahooldustooteid