fbpx

Medtrum A8 Nano insuliinipumba baas 200U (MD8201) N1

 574.00

Insuliinipump on väike, teisaldatav, isekleepuv, kehal kantav seade, mis manustab nõela kaudu täpseid ja personaliseeritud insuliiniannuseid. Insuliinipump koosneb taaskasutatavast pumbast ja ühekordselt kasutatavast reservuaariga plaastrist. Pumba taaskasutatavas põhiosas asub elektroonika ning sinna on salvestatud kõik pumba seadistused. Ühekordselt kasutatav kuni 200-ühikuline reservuaariga plaaster koosneb täppisjaoturist, kolvist, nõelast, sumistist ja akust (patareist) pumba jaoks.

Reservuaari täidetakse lühitoimelise insuliiniga käsitsi. Sertifitseeritud insuliinid on Apidra, Humalog, Novorapid ja Fiasp. Teiste lühitoimeliste insuliinidega süsteem ei olnud katsetatud ning nende kasutamine pumbas on omal vastutusel.  Maksimaalne mahtuvus on 200 TÜ insuliini, minimaalne 70 TÜ. Vahetatakse iga kolme päeva tagant või kui insuliin saab reservuaaris otsa.

EasyPatch rakendus nutiseadmes on plaastripumba ja pideva glükoosi monitooringu süsteemi jälgimiseks ja juhtimiseks.

Haigekassa kompenseerib alates 01.01.2023. Medtrum Nano süsteemi 1. tüübi diabeetikutele vanuses kuni 26.a. Selleks, et saada kompensatsiooni Teil on vaja pöörduda oma endokrinoloogi poole.

See pakkumine on mõeldud inimestele, kellel puudub retseptisoodustus. Toodet on võimalik osta järelmaksuga.

Tootekood: SY-201-3 Kategooriad: , Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Medtrum Nano® süsteem on näidustatud kasutamiseks diabeediga inimestel (alates 2-aasta vanusest). Süsteem on mõeldud kasutamiseks ühel patsiendil ning seda peab kasutama tervishoiutöötaja juhendamisel. Insuliinipump on näidustatud pidevaks nahaaluseks insuliini manustamiseks kindlate või varieeruvate vahemikega, suhkrutõve haldamiseks insuliini vajavate isikute puhul.
Vastunäidustused
Nano® süsteemi ei soovitata inimestele, kes ei soovi või ei suuda:
• hoida kontakti tervishoiutöötajaga;
• kontrollida glükoositasemeid oma veres vastavalt tervishoiutöötaja
soovitustele;
• hoida end piisavalt kursis diabeediga seonduva enesehoolduse
oskustega;
• tunda ära ja reageerida märguannetele ja hoiatustele (nõutav on piisav
nägemis- ja/või kuulmisvõime).
Insuliinipump
Insuliinipump on väike, teisaldatav, isekleepuv kehal kantav seade, mis manustab sinu ihusse nõela kaudu täpseid ja personaliseeritud insuliiniannuseid. Insuliinipump koosneb taaskasutatavast pumbast ja ühekordselt kasutatavast reservuaariga plaastrist. Pumba taaskasutatavas põhiosas asub elektroonika ning sinna on salvestatud kõik sinu pumba seadistused.
Reservuaar
Reservuaariga plaaster vajab väljavahetamist ning seda ei tohi uuesti kasutada. Plaastrit tuleks vahetada umbes iga 2-3 päeva järel või nagu tervishoiutöötaja sind on juhendanud. Ühekordselt kasutatav 200-ühikuline reservuaar koosneb täppisjaoturist, kolvist, nõelast, sumistist ja akust (patareist) pumba jaoks. Reservuaar ei kuulu pakkumise juurde.