fbpx
stoom kampaania

Stoomi sammud loevad: astu kaasa meie teadlikkuse tõstmise kampaaniasse FitSphere‘s!

Loosime viis lõhnaneutraliseerijat kõigi eesmärgi saavutanute seas! Võitjate valikus on StomOdor õhuvärskendaja 210 ml sprei kas õuna- või tsitruselõhnaline.

Kas teadsid, et Eestis on umbes 2000 stoomipatsienti, kes igapäevaselt peavad tegelema tualetitoimetustega oma kõhul? Igal aastal rajatakse ligikaudu 300 uut stoomi Eestis. Linus Medical tegeleb stoomipatsientidele toodete ja meditsiiniseadmete varustamisega, mille hulka kuuluvad nii stoomikotid, nahahooldustooted ja ka väga hea lõhnaneutraliseerija. Me teame, et see võiks sobida ka igaühe vannituppa, tualetruumi või majapidamisse, miks mitte ka kontorisse, nagu meil!

StomOdor lõhnaneutraliseerija on looduslik toode, mis ei peida lõhnu vaid eemaldab halva lõhna ja katalüütiliselt lagundab lõhnamolekulid.
KOOSTISOSAD: Vesi, männiõli, eukalüptiõli, Gunni eukalüptiõli, lavendliekstrakt, sorbitaanmonolauraat, glütserool. Seadme sisu ei ole kantserogeenne, mutageenne ega kroonilisi haigusi põhjustava toimega.
Toode ei ole tule- ega plahvatusohtlik ega vaja eraldi käitlemist. Säilitamine toatemperatuuril ja vältida otsest päikesevalgust või külmakraade. Pakend sobib visata olmejäätmetesse või taaskasutada 210 ml spreipudelina.
KASUTAMINE: pihustada ruumis õhku, et neutraliseerida halvad lõhnad.
Tähelepanu, tegemist on meditsiiniseadmega!

Aga mis on stoom?

Stoom on kirurgilisel teel moodustatud ava kõhul, mis rajatakse jämesoole, peensoole või uroteede kasvajaga patsiendile või trauma tagajärjel. Tavaliselt on stoom eluaegne, kuid see võib olla ajutine. Stoomi olemasolu iseenesest ei ole takistus ei liikumisele ega aktiivsele tervisespordile, mistõttu stoom jääb teistele tihti märkamatuks.

Selle kampaaniaga tõstame teadlikkust stoomi kohta ja julgustame kõiki stoomipatsiente nende aktiivse liikumise teel – koos Sinuga!

Stoomi kohta saad lugeda rohkem ka siit: www.stoom.ee

Linus Medical OÜ
www.linusmedical.ee

Kampaania periood: 8. mai – 29.mai 2023 (22p)
176000 sammu

FitSphere rakenduse saad alla laadida siit:

 

Stoomipatsientidele pakume:

  • Stoomihooldusvahendeid
  • Stoomikotid
  • Mitmeid erinevaid süsteeme
  • Tooteid lastele
  • Nahahooldustooteid