fbpx
Dermatonics uuenenud tootesari

Nahaprobleemidega tegelemine võib olla paras väljakutse. Tähtis on leida toode, mis just teie nahamure korral aitab. Tutvustame kvaliteetset Dermatonicsi nahahooldussarja, mis pakub kiiret leevendust nii naha sügeluse kui kuivuse vastu. 

Sügeluse leevenduseks

Dermatonicsi sügelust leevendav kreem on Eestis ainulaadne, kuna see sisaldab nii kolloidseid kaerahelbeid (3 protsenti) kui uureat (5 protsenti). Mõlemad on tuntud naha loomuliku niisutajana, mis aitavad taastada naha pehmust ja leevendada ärritust. Kreem on kerge ja imendub kiirelt. 

Kellele toode mõeldud on? Kõigile, keda kimbutavad nahaärritused või kelle nahk on kuiv. Kreem sobib üle kuue kuu vanustele lastele ja ka diabeetikutele. 

Tegemist on efektiivse tootega, mis pakub nahale kiirelt leevendust. Jagame siinkohal ühe kliendi, Kirsti, kirjutatud kasutajakogemust: “Külma ilmaga tekivad mu puusadele 10-sentimeetrise läbimõõduga kuivad sügelevad kohad. Ükskord määrisin neid kohti Dermatonicsi sügelust leevendava kreemiga kolm korda ja laigud kadusid.” 

Kristi rääkis veel ühest kogemusest: “Kord spaas käies tekkisid 12-aastase pereliikme näole punased kahesentimeetrise läbimõõduga laigud. Ta määris vaid ühe korra Dermatonicsi kreemi ja laigud olid kadunud.” 

Oluline! Sügelust leevendavat kreemi võib kasutada kuni kolm korda päevas. Kui tavaline sügelusvastane kreem ei aita, on see hea variant enne steroidkreemidele üleminekut.

Dermatonics kannapalsam 

Kandade lõhenemise peamiseks põhjuseks on kuiv nahk. Eriti teravalt tuleb probleem esile suvel, mil kanname lahtiseid jalanõusid. Kuna jalatalla nahk on kuivem kui ülejäänud kehal, vajab see regulaarset hoolt. 

Dermatonicsi kannapalsam on 25-protsendilise uurea sisaldusega kreem, mis ennetab kandade kuivamist ja lõhede teket. Lisab aitab see väga tõhusalt ka juba lõhenenud kandade ehk kalluste korral. Eriti oluline on see diabeetikutele, kes peavad jalgadele eriti suurt tähelepanu pöörama. Kreem tagab kohese niisutuse ja kauakestva toime. 

Kreemi toimet tunneb juba peale esimest kasutuskorda. Mida paksem nahk, seda kauem kreemitamist vajab. Tihti on vanemate inimeste jalad kuni põlvedeni väga kuivad. Seal toob kreem tulemusi samuti ühel ja ainsal kasutuskorral.

Kui nahk kiheleb …

Neile, kes võitlevad kuiva nahaga, võib “kerge” kreemi leidmine tunduda pea võimatu missioonina. Enamik turul pakutavaist kuivale nahale mõeldud kreemidest jätavad rasvase kihi. Kuid kas on ka teisi võimalusi? 

Dermatonicsi kuiva naha palsam on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud sügavalt niisutav kreem, mis sobib täiskasvanutele ja üle 12-aastastele lastele, kaasa arvatud diabeetikutele. 

Kreemi rikkalik koostis taastab naha loomuliku niiskustasakaalu ja pakub leevendust ka ärritunud ja põletikulisele nahale. Kandke nahale 1-3 korda päevas ja nautige pehmet ja niisutatud nahka. 

Kvaliteetsete nahahooldustoodetega saate tutvuda lähemalt siin

Artikkel valmis koostöös Tervisegeeniuse portaaliga. Loe siit!