fbpx

AutoSense testribad N50

 22.90

Autosense Testribad N50 on usaldusväärsed ja täpsed vahendid igapäevaseks veresuhkru jälgimiseks. Lihtne kasutada ja kiireid tulemusi pakkuvad ribad on sobilikud nii koduseks monitooringuks kui ka professionaalseks kasutamiseks. Sobivad Autosense glükomeetritega. Hind 1 karbile (karbis 50 testriba).

 

 

 

Kirjeldus

Autosense testribad N50: täpsus iga kord

Kui teil on vaja kindel olla oma veresuhkru taseme täpses mõõtmises, pakuvad Autosense Testribad N50 kiiret ja usaldusväärset lahendust. Disainitud sobima täpselt Autosense glükomeetritega, tagavad need testribad mugava ja hügieenilise kasutuskogemuse.

Täpne ja hügieeniline mõõtmine

Autosense Testribad N50 on loodud pakkuma täpsust igas mõõtmises. Nende ribade kasutamine on lihtne – asetage vaid väike veretilk ribale ja saage kiired tulemused. Tänu autokodeeritavale tehnoloogiale tagavad ribad igakordse täpse tulemuse, mis on kriitiline efektiivseks veresuhkru taseme juhtimiseks.

Kasutajasõbralik disain

Nende testribade kasutamine on kiire ja mugav. Kompaktne pakend ja lihtne ribade eemaldamine tähendab, et saate veresuhkru testi teha igal pool ja igal ajal, ilma et see segaks teie päeva.

Suur kogus ja kättesaadavus

Pakendis on 50 riba, mis on piisav kogus regulaarseks monitooringuks, pakkudes teile meelerahu teades, et teil on alati testribasid käepärast. Autosense Testribad N50 sobivad ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks, olgu see siis kodus, tööl või reisil.

Valige Autosense testribad N50 täpseks, lihtsaks ja usaldusväärseks viisiks oma veresuhkru taseme jälgimiseks.