fbpx

Elektrooniline täikamm ZAP’X VM-X100

 15.50

Peatäidest lahti saamine võib olla väljakutsuv. Kuigi traditsionaalsed meetodid võivad olla efektiivsed, nõuavad need sageli palju aega ja kannatlikkust. Visiomed® laboratooriumis välja töötatud täikamm ZAP’X™ pakub tõhusat alternatiivi meditsiinilistele ravivahenditele. See on spetsiaalselt loodud, et lihtsustada täide ja teiste parasiitide hävitamist inimese peanahal, hoides seejuures juuksed ja peanahk puutumata.

Kammipiidest tulenev elektripinge hävitab täid ja nende munad ning eemaldab need juustest. Kuna ZAP’X™ ei kasuta keemilisi aineid, saab seda protseduuri korrata vastavalt vajadusele. Sobib kõikidele vanusegruppidele ja võib olla kasulik ka profülaktikaks.

Oluline on kasutada kammi kuivadel juustel ning desinfitseerida kamm peale iga kasutuskorda. Töötab ühe 1,5V AAA patareiga. Saadaval hästivarustatud apteekides!

Tootekood: G03223 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

 1. Kiire ja tõhus tulemus: ZAP’X™ täikamm pakub kiiret ja tõhusat lahendust täide probleemile. Elektripinge hävitab täid ja nende munad, tagades kiire ja põhjaliku tulemuse.
 2. Ohutu ja kergesti kasutatav: Kamm ei kasuta keemilisi toimeaineid, mis võivad mõnel juhul olla agressiivsed või põhjustada allergilisi reaktsioone. See muudab ZAP’X™ täikammi ohutuks nii lastele kui täiskasvanutele. Lisaks on seda lihtne kasutada, mis muudab protseduuri mugavaks ja hõlpsaks.
 3. Mugav profülaktiline kasutamine: ZAP’X™ täikamm sobib suurepäraselt ka profülaktiliseks kasutamiseks. Regulaarne kasutamine võib aidata ennetada täide levikut ning hoida juuksed ja peanahk tervetena.
 4. Korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik: Täikamm on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis tagavad pikaajalise kasutusea. See on keskkonnasõbralik alternatiiv ühekordsetele ravivahenditele!
 5. Täiuslik reisikaaslane: Kompaktne disain teeb ZAP’X™ täikammist ideaalse reisikaaslase. See mahub lihtsasti käekotti või reisikotti ning tagab, et olete alati valmis võitluseks täidega.
 6. Usaldusväärne bränd: Visiomed® on tunnustatud bränd, mis on spetsialiseerunud kõrgekvaliteedilistele meditsiiniseadmetele ja tervisetooteidele. ZAP’X™ täikamm on tõendus nende pühendumisest klientide heaolule ja tervisele.

Visiomed® ZAP’X™ täikammi kasutamine on lihtne ja mugav:

 1. Kuivad juuksed: Veendu, et juuksed oleksid täielikult kuivad enne ZAP’X™ täikammi kasutamist. Märjad juuksed võivad vähendada elektripinge efektiivsust.
 2. Seadista kamm: Aseta üks AAA patarei ZAP’X™ täikammi sisse vastavalt tootja juhendile. Veendu, et kamm on korralikult seadistatud ja valmis kasutamiseks. Üks patarei on tootel kaasas.
 3. Kammige hoolikalt: Jaga juuksed osadeks ning hakka kammima üks osa korraga. Alusta peanaha lähedalt ja kammige juukseid põhjalikult läbi. Vajadusel korda protseduuri teistes juuksesalkudes.
 4. Desinfitseeri pärast kasutamist: Peale iga kasutuskorda on oluline desinfitseerida ZAP’X™ täikamm, et tagada hügieeniline kasutamine järgmistel kordadel.
 5. Profülaktiline kasutamine: Lisaks täide eemaldamisele võib ZAP’X™ täikammi kasutada ka profülaktiliselt, et ennetada täide levikut.

Märkus: Alati järgi tootja juhiseid ja soovitusi seoses ZAP’X™ täikammi kasutamisega.

Kasutades Visiomed® ZAP’X™ täikammi vastavalt juhistele, saate tõhusalt ja ohutult vabaneda täidest ning hoida juukseid ja peanaha tervetena.