fbpx

HemaGel® PROCTO N5 suposiidid hemorroidide leevenduseks

 10.07

HemaGel® PROCTO on mõeldud pärasoole lõhede ja hemorroididega patsientidel ägedaloomuliste või krooniliste pärasoole limaskesta haavade paranemise soodustamiseks, muuhulgas pärast Barroni ligatuuri. Toode sobib ka veritsevate hemorroididega patsientidel veritsuse ja ebamugavustunde, eelkõige kõrvetus- ja sügelustunde vähendamiseks.

HemaGel® PROCTO suposiidid toetavad pärasoole limaskesta ägedate ja krooniliste haavade paranemist lõhede ja hemorroididega patsientidel, sealhulgas pärast Barron Ligature’i. Lisaks verejooksu vähendamiseks veritsevate hemorroididega patsientidel ja ebamugavustunde, eriti põletuse ja sügeluse eemaldamiseks pärasooles.

HemaGel® PROCTO on II a klassi meditsiiniseade. HemaGel® PROCTO pakub ainulaadset lahendust, mis kiirendab ägedate ja krooniliste haavade ning päraku nahakahjustuste paranemist.

HemaGel® PROCTO suposiite kasutatakse hemorroidide ja teiste pärasoolehaiguste, nagu valulikud nahalõhed (pärakulõhed) ja päraku naha ja limaskesta pisarate (päraku ragad ), toetavaks raviks. HemaGel® PROCTO vähendab pärakulõhedest põhjustatud valu, vähendab verejooksu defekatsiooni ajal ja kiirendab paranemist.

Tootekood: HEM-G-P Kategooria: Sildid: , , , , , , ,

https://www.youtube.com/watch?v=J2UXjcPKirA

Hemorroidide leevenduseks
SUPOSIITIDE KASUTAMINE:

Suposiite manustatakse ümar ots ees pärasoolde, soovituslikult pärast roojamist ning päraku piirkonna puhastamist.
Rebige perforeeritud joone kohalt mullpakendist lahti ühe suposiidi osa. Rebige pakend ettevaatlikult katki ning võtke suposiit välja

Sisestage suposiit ümar ots ees sügavale pärasoolde. Seda tuleks teha veidi ettepoole kummardudes.
Kui patsiendile ei ole antud teistsuguseid juhtnööre, manustatakse suposiite HemaGel® PROCTO kord päevas, soovituslikult enne magama heitmist.
Oma makromolekulaarse struktuuri tõttu ei tungi HemaGel® PROCTO organismi. Enne selle kasutamist lastele, rasedatele ja imetavatele naistele pidage nõu oma arstiga.

Pärasoole haigused nõuavad erilist hügieeni ja regulaarset väljaheidet. Seetõttu jooge sobivas koguses vedelikku, sööge vähese vürtsi sisaldavat dieeti ja suurendage kiudainete tarbimist.

Pakendi infoleht:

KASUTUS
HemaGel® PROCTO on mõeldud pärasoole lõhede ja hemorroididega patsientidel ägedaloomuliste või krooniliste pärasoole limaskesta haavade paranemise soodustamiseks, muuhulgas pärast Barroni ligatuuri. Toode sobib ka veritsevate hemorroididega patsientidel veritsuse ja ebamugavustunde, eelkõige kõrvetus- ja sügelustunde vähendamiseks.

KOOSTIS
HemaGel® PROCTO on valget värvi torpeedokujuline suposiit, mis sisaldab pulbri kujul kopolümeeri HEMA-HAS ja sobivat tahkest rasvast alust.

SIHTRÜHM JA PIIRANGUD

Suposiidid on mõeldud täiskasvanud patsientidele. Enne kasutamist lastel või rasedatel või imetavatel naistel pidada nõu arstiga. Pärasoole haiguse korral on hügieeni eest hoolitsemine ning regulaarne roojamine eriti olulised. Seetõttu tuleb juua piisavalt vedelikke, hoiduda vürtsikast toidust ning suurendada toidusedeli kiudainesisaldust.

KASUTAMINE

• Suposiiti manustatakse ümar ots ees pärasoolde, soovituslikult pärast roojamist ning päraku piirkonna puhastamist. • Rebige perforeeritud joone kohalt mullpakendist lahti ühe suposiidi osa. Rebige pakend ettevaatlikult katki ning

võtke ravimküünal välja
• Sisestage suposiit ümar ots ees sügavale pärasoolde. Seda tuleks teha veidi ettepoole kummardudes.
• Kui patsiendile ei ole antud teistsuguseid juhtnööre, manustatakse suposiit HemaGel® PROCTO kord päevas,

soovituslikult enne magama heitmist.

VASTUNÄIDUSTUSED

Ülitundlikkus mõne toote komponendi suhtes, pärasoole ebapiisav pikkus (alla kolmekuustel lastel jaenneaegselt sündinud imikutel). Teised vastunäidustused on suhtelised, seega tuleks pidada enne suposiidi kasutamist arstiga nõu järgmistel juhtudel: kõhukinnisus, kõhulahtisus, raske haigus, tugev pärasoole verejooks või pärasoole trauma järgne seisund, anoreksiaga kaasnevad haigused, nagu abstsess ja fi stulid, abdominoperineaalne operatsioon.

TÄHTSAD MÄRKUSED

Kõrvalnähtude tekke korral katkestada ravi ja pöörduda raviarsti poole. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Ärge kasutage pärast pakendil toodud aegumistähtaega. Aegumistähtajas viidatakse vastava kuu viimasele päevale. Kasutamata jäänud või aegunud ravim tuleb toimetada apteeki.
Ärge kasutage enam kui 30-päevase kuurina. Kui patsiendi seisund seitsme päeva jooksul ei parane või muutub halvemaks, soovitab tootja pöörduda arsti poole. Suposiit on mõeldud ühekordseks kasutamiseks ning pärasoolde manustamiseks. Ärge manustage teiste manustamisteede kaudu. Ärge neelake alla. Tundlikumatel inimestel võib esineda pärasooles sügelus- või kõrvetustunnet, mida ei loeta kõrvaltoimeks, ent mille korral tuleks arstiga nõu pidada.

HOIDMINE

Hoida temperatuuril 15–25 °C originaalpakendis.

Lae alla siit pakendi infoleht