fbpx

ESENTA™ nahakaitse sprei 50 ml

 13.59

ESENTA™ nahakaitsevahendi pihusti on hoolikalt välja töötatud toode, mille eesmärk on pakkuda kaitset stoomi ümbruse nahale ja haava ümbruse nahale. See 50 ml pihusti tagab kipitusevaba kaitsekihi, kaitstes nahka kehajääkide, ensüümide ja liimidega seotud kahjustuste eest. Ideaalne lahendus inimestele, kellel on stoom, samuti neile, kes kasutavad erinevaid haavaplaastreid või ka diabeedisensoreid.

Kirjeldus

Milleks see toode mõeldud on? ESENTA™ nahakaitsevahendi pihusti on mõeldud naha kaitsmiseks potentsiaalsete kahjustuste eest, mis võivad tekkida kehajääkide, ensüümide ja liimide kokkupuutel nahaga. See on asendamatu toode tervishoiutöötajatele, hooldajatele ja stoomiga patsientidele, aidates ennetada nahaprobleeme ja tagada nahahoolduse.

Kellele see toode mõeldud on? See pihusti on loodud spetsiaalselt inimestele, kellel on stoom, samuti neile, kes vajavad lisakaitset haavasidemete kasutamisel. Samuti on see hädavajalik vahend tervishoiutöötajatele ja hooldajatele, kes tegelevad nende patsientide igapäevase hooldusega.

Milles erineb teistest? ESENTA™ nahakaitsevahendi pihusti eristub oma kipitusevaba valemi ja mitmekülgse kasutusvõimalusega. Toode pakub kiiresti kuivavat kaitsekihti, mida saab kasutada igasuguste nakkuvate toodete pealekandmise eel, tagades, et nahk on kaitstud ilma ärrituseta. Lisaks on selle pihustamisotsak disainitud nii, et seda saab kasutada mistahes nurga alt, tagades ühtlase ja katva pealekandmise.

Sulle võib meeldida ka…