fbpx

Glucology Diabetes reisivutlar

 39.65 55.91

Hoidke kõiki oma diabeeditarbeid meie Glucology Diabetes reisivutlaris. See vastupidav vutlar on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks.
Vutlaril on kõvad kaaned, mis kaitsevad sees olevaid tarvikuid löökide eest. Sellel on diskreetne ja käepärane disain, mis võimaldab teil stiilselt hoida kõik oma diabeeditarbed lähedal!
Saadaval mitmes värvitoonis ja kahes suuruses.

  • Classic suurus on õhuke ja kompaktne valik, mis võimaldab teil korraldada oma igapäevaseid tarvikuid ühes vutlaris. Ideaalne lühikeste reiside jaoks, lihtsalt võta ja mine! Sinna mahuvad insuliinipliiatsid, niisked salvrätid, teravate ainete konteinerid, CGM, dekstroosi tabletid ja palju muud! Classic Case on 20 cm pikk, 14,5 cm lai ja 4 cm sügav.
  • Plus suuruses organiseerija omab kõiki Classic’i mugavaid omadusi ja veel rohkemgi! Sellel on eraldi ülemine ja alumine sektsioon, nii et saate hoiustada mahukamaid esemeid, sealhulgas pumpa ja CGM-tarbeid, suupisteid, 6 täiendavat insuliinipliiatsit ja palju muud. Ideaalne reisikaaslane pikkadeks reisideks. Plus Case on 20 cm pikk, 14,5 cm lai ja 9 cm sügav.

Lisainfo

Värv

Sinine Classic, Must Classic, Punane Classic, Must Plus, Sinine Plus

Sulle võib meeldida ka…