fbpx

Glucology insuliini jahutuskott must suurus M N1

 29.90

Glucology jahutuskotid on mõeldud selleks, et hoida teie PEN nõelad või insuliin jahedana (alla 28˚C) ja kaitsta neid sooja õhu eest kuni 36 tunni jooksul. Erinevalt teistest jahutuskottidest, mis vajavad patareisid või jääpakke, tuleb meie Glucology kott aktiveerimiseks vaid külma vette asetada. Samuti saab neid korduvalt uuesti kasutada, kui neid uuesti külma vette kastetakse. Tänu oma kergele ja kompaktsele disainile mahub jahutuskott ideaalselt teie selja- või käekotti, mistõttu on need ideaalsed ka liikvel olles. Saadaval erinevates suurustes.

M suurus on saadaval musta värvina.
Mõõdud 120 mm x 95 mm
https://www.youtube.com/watch?v=4zjN0BwAiaY

Kirjeldus

Korduvkasutatav (aktiveerige uuesti külma veega)
Kasutamine: leotage sisemist kotti, mille sees on aktiveerimiseks kristallid külmas vees 8-10 minutit. Ärge leotage kotti liiga kaua. Kui kott liguneb veenduge, et kristallid oleks jaotunud ühtaselt. Kristallidest saab geel ja need täidavad koti paneeli ühtaselt. Kui kristallid muutuvad klombiks, siis kuivatage ja proovige uuesti (üle leotamise tõttu). Asetage kott 5 minutiks tasasele pinnale nõrguma. Võite ka kuivatada pinda köögirätiku või köögipaberiga. Kui kott on nõrgunud, lisage selle sisse ravimid/tarvikud ja asetage kott ümbriskoti sisse. Kotti peaks leotama iga 36 tunni järel, et tagada pidev jahutav effekt. Taas leotamiseks piisab 2-3 minutit. Kott kuivab õhu käes 2-4 nädalaga, sõltuvalt õhuniiskusest. Raputage kotti, et kristalle üksteisest eraldada.
Hoiatused: ärge jätke jahutuskotti pikaks ajaks õhukindlasse kohta. Ärge asetage jahutuskotti külmkappi. Kotti ei sobi pesta pesumasinas. Kui kristallid enam ei paisu ega muutu geeliks, siis on aeg vahetada jahutuskott uue vastu.
Hoiustamine: kuivas ja väheniiskes kohas.