fbpx

Medtrum Nano® CGM Glükoosisensor

Medtrum Nano süsteem koosneb plaastriga reservuaarist, millele kinnitub pump ning transmitteriga sensorist. Kasutada saab ka pumpa eraldi (ilma sensorita), kui mingil põhjusel sensor ei sobi, kuigi sel juhul automaatika ei tööta.

Sensor töötab koos laetava saatjaga. Saatja salvestab sensori andmed ning edastab need andmed Bluetoothi kaudu nutiseadmele või PDM-i.

EasyPatch rakendus nutiseadmes on abitööriist plaasterpumba ja pideva glükoosi monitooringu süsteemi jälgimiseks ja juhtimiseks. Kui PDM on kahjustatud või PDM-ile ei pääse juurde, võib EasyPatch APP aidata teil süsteemi juhtida ja jälgida.

Haigekassa kompenseerib alates 01.01.2023. Medtrum Nano süsteemi noortele vanuses kuni 26 a. Kompensatsiooni saamiseks tuleks pöörduda endokrinoloogi poole.

Tootekood: SY-201-2 Kategooriad: , Sildid: , , , ,

Kirjeldus

Medtrum Nano® süsteem on näidustatud kasutamiseks diabeediga inimestel (alates 2 aasta vanusest). Süsteem on mõeldud kasutamiseks ühel patsiendil ning seda peab kasutama tervishoiutöötaja juhendamisel. Insuliinipump on näidustatud pidevaks nahaaluseks insuliini manustamiseks kindlate või varieeruvate vahemikega, suhkrutõve haldamiseks insuliini vajavate isikute puhul.
Vastunäidustused
Nano® süsteemi ei soovitata inimestele, kes ei soovi või ei suuda:
• hoida kontakti tervishoiutöötajaga;
• kontrollida glükoositasemeid oma veres vastavalt tervishoiutöötaja
soovitustele;
• hoida end piisavalt kursis diabeediga seonduva enesehoolduse
oskustega;
• tunda ära ja reageerida märguannetele ja hoiatustele (nõutav on piisav
nägemis- ja/või kuulmisvõime).
Personaalne diabeedijuht (PDM)
Personaalne diabeedijuht (PDM) monitoorib ja juhib raadioside abil juhtmevabalt sinu insuliinipumpa ja pidevat glükoosijälgimise süsteemi, talletades pumba ja sensori viimase 90 päeva andmed. Hoia PDM alati käepärast, et saaksid vajadusel manustada booluse, muuta basaali sagedust, kontrollida oma glükoositaset jne.
Insuliinipump
Insuliinipump on väike, teisaldatav, isekleepuv kehal kantav seade, mis manustab sinu ihusse nõela kaudu täpseid ja personaliseeritud insuliiniannuseid. Insuliinipump koosneb taaskasutatavast pumbast ja ühekordselt kasutatavast reservuaariga plaastrist. Pumba taaskasutatavas põhiosas asub elektroonika ning sinna on salvestatud kõik sinu pumba seadistused.
Reservuaar
Reservuaariga plaaster vajab väljavahetamist ning seda ei tohi uuesti kasutada. Plaastrit tuleks vahetada umbes iga 2-3 päeva järel või nagu tervishoiutöötaja sind on juhendanud. Ühekordselt kasutatav 200-ühikuline reservuaar koosneb täppisjaoturist, kolvist, nõelast, sumistist ja akust (patareist) pumba jaoks.

Sulle võib meeldida ka…