fbpx
medrum nano insuliinipump

Medtrum TouchCare® Nano on uus ja innovaatiline insuliini manustamise süsteem, mis on mõeldud diabeedihaigetele. Medtrum’i mugav ja varasematest versioonidest väiksem kanüülivaba insuliinipump, sensor (vaid 1.6 cm lai) ja  saatja kinnitatakse nahale ning see võimaldab pidevat veresuhkru taseme jälgimist ja insuliini manustamist vastavalt vajadusele. Medtrum TouchCare® Nano on loodud selleks, et aidata diabeetikutel mugavamalt manustada insuliini ning seeläbi parandada elukvaliteeti. Eestis nii väikest suletud ahelaga hübriidsüsteemi saadaval ei ole olnud.


Üks esimesi 1. tüübi diabeedipatsiente, kes uut lahendust kasutama hakkas,
Rauno Oolberg sõnab, et tema jaoks on ääretult oluline ja mugav, et Medtrum Nano insuliinipump on juhtmevaba ja väike – vaid umbes tikutopsi suurune. “Alguses pelgasin, et mõtlen koguaeg, et mul on nõel sees ja tunnen pumba olemasolu, aga tegelikult harjusin pumbaga üllatavalt kiiresti. Ei pump ega sensor ei ole mul isegi trenni andes kordagi kusagile taha kinni jäänud või ära tulnud,” ütleb Rauno. Merilini kogemusest loe lähemalt siit.

Medtrum Nano automaatse veresuhkru jälgimissüsteemi müügiga Eestis tegeleb Linus Medical OÜ. Ettevõtte diabeeditoodete juht Anna Nukka selgitab, et Medtrum Nano Eesti turule jõudmine on oluline samm diabeetikute ravivõimaluste parandamisel. “Medtrum Nano on lihtne kasutada ning  selle paigaldamine on peaaegu valutu ja see võimaldab diabeetikutel pidevalt jälgida oma veresuhkru taset jäädes senisest A7+ süsteemist kaasaegsemaks, väiksemaks ja seetõttu ka delikaatseks. See annab neile suurema kontrolli oma haiguse üle ning võimaldab vältida ohtlikke olukordi, nagu hüpoglükeemia või hüperglükeemia,” sõnaNukka.

Medtrum Nano süsteem kompenseeritakse alates 2023. aastast kõigile 1. tüübi diabeediga lastele ja noortele kuni 25 eluaasstat (k.a.) Tervisekassa poolt. Süsteemi kuuluvad sensor, saatja ja insuliinipump, mis kirjutatakse välja eriarsti raviotsuse alusel. Andmeid saab jälgida kas vastuvõtja (PDM) ekraanilt või ühendades selle nutitelefoni või tahvelarvutiga EasySense rakenduse kaudu.

Medtrum’i süsteem on välja töötatud kvaliteedi ja innovatsiooni seisukohalt ning vastab kõikidele Euroopa Liidu meditsiiniseadmete direktiividele.

Linus Medical OÜ on Medtrum Nano süsteemi ametlik edasimüüja Eestis ning tagab süsteemi kättesaadavuse ning tehnilise toe kõikidele kasutajatele. Lisainformatsiooni saamiseks võtke palun ühendust Linus Medical OÜ-ga aadressil diabeet@linusmedical.com, helistage tasuta tooteinfoliinil 800 7070 või külastage veebilehti:

https://www.cgm.ee/medtrum-nano/  , www.linusmedical.ee  

Medtrum Touchcare Nano:

  • Automaatne glükoosisensor
  • Kanüülivaba insuliinipump
  • Personaalne diabeedijuht (PDM)
  • Toetavad mobiilirakendused: EasyTouch, EasyPatch, EasyFollow, EasyView

Registreeru insuliinipumba prooviperioodile

Kellele soovid registreerida insuliiniravi haldamise süsteemi prooviperioodi?

Toodete tagastamine:

Omaosalus (personaalse pakkumise saamiseks edastan käesoleva päringu):

11 + 12 =