fbpx

HemaGel® geel 5g

 9.90

HemaGel® ja niiske haavaparandusmeetod viivad täiesti uue lähenemiseni pindmiste nahavigastuste ravis.

Tooteleht (https://hemagel.eu/index_ee.asp)

Tootekood: HEM-G-5 Kategooriad: , , Sildid: , , , , , ,

Kirjeldus

Haavade ravi vabade radikaalide sidumise tehnoloogia abil

HemaGel® on hüdrofiilne geel, mis on välja töötatud haavade töötlemiseks ja on ainus selline toode, mis põhineb Tšehhi Vabariigi Teaduste Akadeemia Makromolekulaarse Keemia Instituudi teaduslikul patendil.

Selle meditsiiniseadme ainulaadsuse annab hüdrofiilse geeli patenteeritud struktuur koos sisseehitatud vabade radikaalide püüdjaga- struktuuri, mida ei leidu üheski teises hüdrogeeli haavasidemes. Vabad hapnikuradikaalid esinevad suurel määral igat tüüpi traumade puhul ja need takistavad kogu paranemisprotsessi. HemaGeli ja niiske haavade paranemise meetodi koosmõjud toovad kaasa täiesti uue lähenemisviisi haavade ravile..

  • Paranemisprotsessi kiirendamine
  • Valu vähendamine
  • Hoiab ära haavade kuivamise
  • Ennetab armide teket

Kui HemaGel® on peale kantud, moodustub haava pinnale kohe elastne kiht. See absorbeerib haavast vabad hapnikuühendid ja lõpuks kõik eritised või vedelikud. Samal ajal hoiab see kiht ära kärnade tekke ja tagab piisava koguse niiskust nn “niiske” haava raviks.

HemaGeli molekulaarstruktuur võimaldab sellel püsivalt aktiivsena püsida ja samal ajal takistab selle komponentide tungimist organismi. Seega on HemaGel täiesti ohutu kõigile patsientidele, sealhulgas emadele ja lastele.

HemaGel on pälvinud heakskiidu ka välismaal. Ühena esimestest mitte-Ameerika päritoluga toodetest võib seda kasutada Ameerika Pediaatriameditsiini Assotsiatsiooni (APMA) heakskiidupitsatit, mis ühendab USA-s üle 16 000 arsti, kes on spetsialiseerunud jalgade õigele ravile ja hooldusele.