fbpx

Medtrum Nano ehk A8 sensor ja plaasterpump

Medtrum Nano CGM on seade, mille abil saab jälgida oma veresuhkru taset pidevalt. See tähendab, et saate oma veresuhkru taset jälgida ükskõik millal ja ükskõik kus, ilma et peaksite käsitsi proove võtma ja mõõtmisi tegema. Nano sarja kuulb ka mugav insuliini plaasterpump.

Soetasid glükomeetri meilt? Registreeri see ja saad üllatuspakkumise!

Täname, et soetasite Linus Medicalist glükomeetri. Me tahame pakkuda teile parimat klienditeenindust ja seetõttu soovime teid registreerida. See annab meile võimaluse pakkuda teile personaalseid soodustusi ning abistada teid garantiijuhtumite puhul.

Glükoosisensor S9

Medtrum S9 CGM süsteemi uuendused võrreldes varasemate mudelitega teevad selle eriti kasutajasõbralikuks. Uusim sensor vajab aktiveerimiseks vaid 30-minutilist soojenemisperioodi, mis on oluline ajavõit. Saatja on disainitud nii, et see ei vaja laadimist ja kestab 12 kuud. Ei vaja kalibreerimist, kuid seda saab siiski teha. Selle väike ja märkamatu disain, sarnaselt A8 (nano) mudelile, tagab, et seadet saab kanda diskreetselt. EasySense rakendus on nüüd ka eesti keeles!

Glucology™ reisitarvikud

Glucology™ pakub erinevaid tooteid diabeedipatsientidele igapäeva lihtsustamiseks. Näiteks leiad nende tootesarjast reisivutlarid, insuliini jahutuskotid ja alkoholivabad niisked salvrätid reisitarvikute kategoorias.

Kõik diabeeditooted:

Näitan 1–24 tulemust 43-st

Elu diabeediga: uudised ja nõuanded meie blogis