fbpx

Medtrum Nano ehk A8 sensor ja plaasterpump

Medtrum Nano CGM on seade, mille abil saab jälgida oma veresuhkru taset pidevalt. See tähendab, et saate oma veresuhkru taset jälgida ükskõik millal ja ükskõik kus, ilma et peaksite käsitsi proove võtma ja mõõtmisi tegema. Nano sarja kuulb ka mugav insuliini plaasterpump.

Soetasid glükomeetri meilt? Registreeri see ja saad üllatuspakkumise!

Täname, et soetasite Linus Medicalist glükomeetri. Me tahame pakkuda teile parimat klienditeenindust ja seetõttu soovime teid registreerida. See annab meile võimaluse pakkuda teile personaalseid soodustusi ning abistada teid garantiijuhtumite puhul. Täname teid jätkuva toetuse eest!

Uus sensor S9

Medtrum S9 CGM süsteemi uuendused võrreldes varasemate mudelitega teevad selle eriti kasutajasõbralikuks. Uus sensor vajab aktiveerimiseks vaid 30-minutilist soojenemisperioodi, mis on oluline ajavõit. Saatja on disainitud nii, et see ei vaja laadimist ja kestab terve aasta, vähendades hooldusvajadust. Lisaks sellele ei nõua Medtrum S9 CGM süsteem manuaalset kalibreerimist, pakkudes suuremat mugavust ja täpsust. Selle väike ja märkamatu disain, sarnaselt A8 (nano) mudelile, tagab, et seadet saab kanda diskreetselt igapäevaelus, andes kasutajatele vabaduse ja kindlustunde.

Glucology™ reisitarvikud

Glucology™ pakub erinevaid tooteid diabeedipatsientidele igapäeva lihtsustamiseks. Näiteks leiad nende tootesarjast reisivutlarid, insuliini jahutuskotid ja alkoholivabad niisked salvrätid reisitarvikute kategoorias.

Kõik diabeeditooted:

Elu diabeediga: uudised ja nõuanded meie blogis

Kaks uut toodet Dermatonicsilt

Meie tootevalikusse on jõudnud kaks uut toodet Dermatonicsilt: Sügelust leevendav kreem 60 ml Niisutav kreem kuivale nahale (universaalne)...

Kaks uut toodet Dermatonicsilt

Meie tootevalikusse on jõudnud kaks uut toodet Dermatonicsilt: Sügelust leevendav kreem 60 ml Niisutav kreem kuivale nahale (universaalne)...

Usalduslogo

E-pood
Ostutingimused
Tarneaeg
Andmekaitsetingimused
Kontor:
Tasuta infoliin 800 3030
Diabeeditooted 800 7070 
E 9:00 – 16:30 R 9:00 – 15:30
L ja P suletud

© Linus Medical OÜ
Foorumi Ärikeskus
Narva mnt. 5, 10117 Tallinn
REG: 11548994
KMKR: EE101263526

☎️ +372 661 9855     
📧 infoEE@linusmedical.com
Tagasiside küsitlus!

lint
Usalduslogo